KONST / Litografier / Färglitografier 8873468
nr 887 3468
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 2 st, Jan Rhodin (f. 1938), numrerade, signerade, motivet: 35x52
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:18:03
14/4 20:13:03